Popis

FETT EGL 3144 je přirozeně zbarvené, světle žluté vysoce kvalitní víceúčelové plastické mazivo pro velká zatížení. Je formulované na základě litného mýdla a minerálního naftenického základového oleje se speciálními přísadami Charakteristické kvalitativní znaky:·Stabilní při hnětení a teplotně odolné Při velkém mechanickém zatížení a tepelném namáhání zůstává struktura plastického maziva zachována po dlouhou dobu i při použití v širokém teplotním rozmezí.·Schopnost zmírňovat opotřebení Mazací film, který přenáší zatížení, snižuje opotřebení na kluzných plochách na minimum. Tím se prodlužuje životnost stroje.·Odolné vůči oxidaci.Díky vynikající odolnosti vůči oxidaci zůstávají mazací vlastnosti plastického maziva zachovány po dlouhou dobu.·Odlučivost vody FETT EGL 3144 je odolný vůči vodě a je použitelný i ve vlhkém prostředí.·Ochrana proti korozi. Plochy, které jsou mazány tímto plastickým mazivem jsou chráněny proti korozi díky inhibitorům koroze, které jsou v tomto plast. mazivu použité·Čerpatelnost v centr. mazacích systémech. FETT EGL 3144 je čerpatelný v centrálních mazacích systémech také při nízkých teplotách.·Stabilní vůči vibracím. FETT EGL 3144 je vhodný zvláště k mazání elektronářadí, ručních elektropřístrojů, stolních a sloupových vrtaček, brusek, pásových brusek a leštících strojů, stejně jako pro mazání převodů řeznických strojů.

Aplikace

FETT EGL 3144 je použitelný v teplotním rozmezí od -20 do +130°C.
FETT EGL 3144 se používá pro následující aplikace:
· válečková ložiska nejrůznějších konstrukcí, malých rozměrů s normálním zatížením a vysokými otáčkami (hodnota n x dm přes 500000 mmxmin-1)
· kluzná ložiska s vyššími otáčkami
· mazací místa, která jsou vystavena nárazovému zatížení
· centrální mazací systémy
· centrální mazací systémy nákladních vozů a stavebních strojů, kde se vyžaduje plastické mazivo KP2K, popř. dle MAN 283 Li-P2

Balení

Typické vlastnosti

Pokyny

produkt byl nahrazen, volejte prosím o adekvátní náhradu