Popis

ESSO GLYCOLUBE 220 a 460 jsou mazací oleje vyráběné na základě syntetických, polyglykoletherových olejů. Jsou vhodné pro mazání a chlazení vysoce zatížených kol a šnekových převodů, dále valivých a kluzných ložisek pracujících v extrémních provozních podmín-kách.Na rozdíl od mazacích olejů formulovaných na ropné bázi mohou být tyto oběhové oleje dlouhodobě provozované až do teplot cca. 220 °C.V důsledku svého chemického složení se produkty ESSO GLYCOLUBE vyznačují mimořádně příznivým průběhem závislosti viskozity na teplotě, vynikající oxidační a termickou stabilitou, vysokou schopností přenášet zatížení.ESSO GLYCOLUBE 220 a 460 nepoškozují laky na bázi epoxidových pryskyřic nebo Desmodur – Desmophenu. Tyto syntetické produkty nejsou mísitelné s ropnými oleji, proto oběhové systémy musí být před naplněním oběhovými oleji ESSO GLYCOLUBE řádně promyté a vyčištěné.ESSO GLYCOLUBE 220 a 460 jsou výrobky mezinárodní organizace ESSO/ EXXON a jsou celosvětově dostupné.

Aplikace

ESSO GLYCOLUBE se používá pro:
· termicky velmi zatížené průmyslové převody s ponorným a oběhovým mazáním používané k pohonu kalandrů, hnětačů gumy, strojů v papírenském, lepenkářském a dřevařském průmyslu apod..
· dlouhodobé mazání vysoce výkonných šnekových převodů, konstruovaných na bázi ocel-bronz, tím je docíleno vysoké účinnosti těchto převodů
· tepelně velmi zatížených valivých a kluzných ložisek, např. na kalandrech.

Balení

Typické vlastnosti

Pokyny

  • produkt byl nahrazen, volejte prosím o adekvátní náhradu