Popis

SCHEIDOEL DN 34 je s vodou nemísitelný vysoce výkonný řezný olej pro třískové obrábění dílů z těžce až velmi těžce obrobitelných materiálů.Vhodně zvolená kombinace aditiv a kvalitního základového ropného rafinátu umožňuje při optimálně nastavených podmínkách dosáhnout velkého řezného výkonu při obrábění vysoce legovaných ocelí. Toto platí v případě velkého namáhání řezného oleje – při velkých řezných rychlostech a posuvech.Přísady proti tvorbě mlhy v oleji SCHEIDOEL DN 34 ovlivňují při třískovém obrábění tvorbu mlhy na minimum.Součástky z mědi a ze slitin mědi jsou produktem zabarvovány.Vyrobené součásti jsou dočasně chráněny proti korozi.

Aplikace

SCHNEIDOEL DN 34 se přednostně používá k výrobě na soustružnických automatech, frézkách a na strojích k výrobě ozubení při použití velkých řezných rychlostí a posuvů např.:
· Soustružení, řezání závitů, upichování dílů hromadné výroby z ocelí k zušlechťování při výrobě dílů pro potravinářské stroje.
· Hromadná výroba šroubů, matic, čepů, řemenic, hřídelů, šroubení z ocelí k zušlechťování, nerezových ocelí a ocelí odolných kyselinám a ocelí odolných za mrazu.
· Frézování válcovou frézou čelních ozubených kol se šikmým ozubením z běžných ocelí a z ocelí k zušlechťování jako např.: 16MnCr5, 37MnSi5, 15CrNi6, 34Cr4, 58CrV4.
· Soustružení dílů zubařských nástrojů z nerez ocelí a z ocelí odolným kyselinám např.: X5CrNi189.

Balení

Typické vlastnosti

Pokyny

produkt byl zrušen, volejte prosím o adekvátní náhradu