MOBIL DELVAC MX ESP 15W-40

Popis

Mobil Delvac MX ESP 15W-40 je extra výkonný motorový olej zajišťující prodloužení životnosti v nejnáročnějších aplikacích s vynikající výkonností v moderních, vysoce výkonných nízkoemisních motorech včetně motorů pracujících s technologií recirkulace výfukových plynů (Exhaust Gas Recirculation (EGR), selektivního katalyzátoru (SCR) v kombinaci s filtrem pevných částic (DPF) a nebo oxidačního katalyzátoru (DOC). Mobil Delvac MX ESP 15W-40 je plně zpětně kompatibilní a proto zajišťuje stejně výjímečnou výkonnost i ve starších konvenčních motorech bez přídavných technologií na snižování emisí. Produkt překračuje požadavky API CJ-4, CI-4 PLUS and CH-4 a také požadavky hlavních výrobců motorů (Original Equipment Manufacture (OEM).

Mobil Delvac MX ESP 15W-40 je výsledkem extenzivní vývojové spolupráce s hlavními výrobci motorů a zařízení (OEM) a je doporučen pro použití v širokém spektru aplikací od nejtěžších zatížení a provozních podmínek nákladní dopravy, těžby, stavebních a zemědělských strojů. Tento produkt zajišťuje vyjímečnou ochranu motoru v nejnáročnějších aplikacích výrobců Caterpillar, Cummins, Detroit Diesel, Mack, Mercedes Benz, Navistar, Volvo a dalších. Mobil Delvac MX ESP 15W-40 také splňuje specifikaci API SM pro zážehové motory a smíšené flotily.

Aplikace

doporučeno pro vysoce výkonné vznětové motory včetně turbomotorů s technologií recirkulace výfukových plynů (EGR)ale také starší vznětové motory včetně nepřeplňovaných
specificky doporučeno pro použití pro nejnovější nízkoemisní vysoce výkonné vznětové motory vybavené technologiemi na snížení emisí, filtry pevných částic (DPF) a oxidačními katalyzátory (DOC)
těžká silniční doprava a všechny ostatní vysoce zatížené aplikace jako stavební stroje, těžební a zemědělské stroje
silniční doprava v aplikacích vysoká rychlost/vysoké zatížení tak i lokální doprava a rozvoz s častým stop/start
všechny off highway aplikace s vysokým zatížením / nízkou rychlostí
doporučeno pro vysoce výkonné zážehové motory a smíšené flotily
stroje a zařízení poháněná vznětovými motory amerických nebo evropských originálních výrobců (OEM)

Balení

Typické vlastnosti

Mobil Delvac MX ESP 15W-40 je formulován na základě technologie aditiv Trimer a smíšeného detergentního systému k zajištění nejvyšší výkonnosti jak v nových tak i starších motorech. Vynikající odolnost proti zvyšování viskozity narůstem obsahu sazí a vyjímečná TBN stabilita zajišťující prodlouženou životnost oleje a nejdelší výmenné lhůty. Nejmodernější technologie produktu Mobil Delvac MX ESP 15W-40 zajišťuje také vyjímečnou oxidační odolnost, snížení spotřeby oleje, vynikající ochranu proti abrazivnímu opotřebení, korozi a vysokoteplotním úsadám.

 

 • Mobil Delvac MX ESP 15W-40 je formulován na základě technologie aditiv Trimer a smíšeného detergentního systému k zajištění nejvyšší výkonnosti jak v nových tak i starších motorech. Vynikající odolnost proti zvyšování viskozity narůstem obsahu sazí a vyjímečná TBN stabilita zajišťující prodlouženou životnost oleje a nejdelší výmenné lhůty.
 • Nejmodernější technologie produktu Mobil Delvac MX ESP 15W-40’s zajišťuje také vyjímečnou oxidační odolnost, snížení spotřeby oleje, vynikající ochranu proti abrazivnímu opotřebení, korozi a vysokoteplotním úsadám.
 • Hlavní vlastnosti:
 • Vyjímečná kontrola viskozity s nárůstem obsahu sazí
 • Vynikající tepelná a oxidační stabilita
 • Excelentní kontrola spotřeby oleje
 • Excelentní TBN rezerva
 • Výborná střihová stabilita
 • Excelentní nízkoteplotní vlastnosti
 • Vynikající ochrana před korozivním a abrazivním opotřebením
 • Kompatibilita s komponenty motorů
 • Splňuje náročné specifikace hlavních výrobců motorů a nejnovější API specifikaci – jeden motorový olej pro smíšené flotily

 

Mobil Delvac MX ESP 15W-40 splňuje následující klasifikace/specifikace a schválení:
API  CK-4,  CJ-4, CI-4 PLUS, CI-4, CH-4, SM X
ACEA E9, E7 X
Caterpillar ECF-3 X
JASO DH-2 X
Cummins CES 20086 / 20081 X
Isuzu DEO (w/DPD equipped vehicles) X
MAN M 3275-1 X

 

Mobil Delvac MX ESP 15W-40 má následující schválení výrobců:
Detroit Fluids Specifications 93K222/ 93K218 / 93K214 X
Mack EO-S 4.5 / EO-N Premium Plus 03 / Mack EO-O Premium Plus X
MAN M3575 X
Deutz DQC II-10 LA X
MB-Approval 228.31 X
Volvo VDS 4.5 / VDS-4/ VDS-3 / VDS-2 X
Allison TES-439 X
Renault Trucks RLD-4 / RLD-3 X

 

Mobil Delvac MX ESP 15W40 je doporučen pro použití v aplikacích vyžadujících specifikaci:
API CG-4, CF-4, CF-2, CF X

Pokyny